Renāte.
Modrīte,
Mudrīte,
ŠODIEN PĒRK TORTI:

E-pasts:

Parole:

sdsdsdsd

BJC OPEN, LK 16.posms
PIETEIKTIE DALĪBNIEKI:
Sacensībām pieteikušies 204 dalībnieki, no kuriem 16 vēlas īrēt SportIdent kartes.

Starta grupa:


help Ja vēlies apskatīt visus dalībniekus no viena kluba - spied uz kluba nosaukuma dalībnieku sarakstā!

V8*
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Francis Vimba Ziemeļkurzeme OK 200735
2 Farenfield Alex 419869
3 Toms Ģērmanis Auseklis IK 200237
4 Sandijs Hokonens A2 201080
5 Renārs Kaminskis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 2006349
6 Gustavs Godiņš Azimuts OK- Sm BJSS īre


S8*
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Farenfield Sofia 419868
2 Tīna Spektore Auseklis IK īre
3 Sanda Lapiņa Ziemeļkurzeme OK 236947


V10*
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Renārs Steselis Ogre OK/SC 1399847
2 Matīss Daniels Līcis Ogre OK/SC 1399842 LAT3415
3 Emīls Ģērmanis Auseklis IK 2006269 LAT2968
4 Kārlis Vaļģis ZVOC-VBSS 200904 LAT3163
5 Jēkabs Ločmelis ZVOC-VBSS 200972


S10*
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Dana Beļakova Ziemeļkurzeme OK 2300823 LAT3321
2 Agata Krjukova Ziemeļkurzeme OK īre
3 Anna Emīlija Suta ZVOC-VBSS 200888
4 Līva Klepere ZVOC-VBSS īre
5 Adriana Lipinska ZVOC-VBSS īre


V12
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Maksims Kudeikins Ogre OK/SC 2011773 LAT3426
2 Rihards Krūmiņš OK Alnis-JNSC 2006354 LAT2979
3 Fricis Spektors Kāpa OK 1399595 LAT2961
4 Rihards Gailis Auseklis IK 2021101 LAT2999
5 Haralds Lūkins Ogre OK/SC 1399845 LAT3313
6 Emīls Zērnis Saldus OK 1400076 LAT3300
7 Andris Svilāns Ogre OK/SC 1399850
8 Svens Goldšteins Ogre OK/SC 1399848
9 Pauls Alberings ZVOC-VBSS 200978 LAT3055
10 Māris Heinols ZVOC-VBSS 207981 LAT2776
11 Matīss Leitlands ZVOC-VBSS 2045127 LAT3014
12 Rūdolfs Matīss Vimba ZVOC-VBSS 207980 LAT2524
13 Haralds Višņevskis ZVOC-VBSS 200875
14 Artūrs Virbickis Saldus OK 1009275
15 Reinis Jurjāns Kāpa OK/ Carnikavas novads 2006395 LAT3301


S12
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Elizabete Vimba Ziemeļkurzeme OK 2008858 LAT3027
2 Laura Elīza Lapiņa Auseklis IK 7000195 LAT2840
3 Māra Sila Auseklis IK īre LAT3277
4 Arta Rulle ZVOC-VBSS 2045137 LAT3062
5 Sintija Ozola ZVOC-VBSS 2045128 LAT3063
6 Elizabete Ločmele ZVOC-VBSS 207995 LAT3013
7 Madara Vaļģe ZVOC-VBSS 200860 LAT3072
8 Ance Eva Ragaine ZVOC-VBSS īre
9 Paula Līga Alksne Auseklis IK 2033966 LAT2975
10 Agnija Caune Azimuts OK- Sm BJSS 2006280 LAT2926
11 Elīna Skopāne Azimuts OK- Sm BJSS 2011177 LAT2735
12 Zanda Stabiņa Azimuts OK- Sm BJSS 2006290 LAT2925
13 Dārta Madara Cielava Ogre OK/SC 2025477


V14
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Edgars Indrāns Kāpa OK/ Carnikavas novads 2021296 LAT2899
2 Kristers Aparjods Kāpa OK 1007376 LAT2312
3 Andris Sarksņa Ogre OK/SC 2021288 LAT2907
4 Roberts Toms Kalējs Ogre OK/SC 1399841 LAT2908
5 Valters Reneslācis Ogre OK/SC 1399849 LAT2819
6 Edgars Ustinovs Ogre OK/SC 1399846
7 Artūrs Vaļģis ZVOC-VBSS 200896 LAT3015
8 Toms Kokenbergs ZVOC-VBSS 200178 LAT2521
9 Kārlis Kaminskis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 646599 LAT2437


S14
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Zelma Lapiņa Kāpa OK/ BJC Laimīte 2021171 LAT2357
2 Laura Nelsone Kāpa OK/ Carnikavas novads 2006396 LAT2773
3 Vilma Alberinga ZVOC-VBSS 200884 LAT3012
4 Elvita Alksne ZVOC-VBSS 208000 LAT2518
5 Katrīna Celeste Ogre OK/SC 1399843 LAT2990


V16
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Dmitrijs Žarovs Ziemeļkurzeme OK 2008880
2 Kaspars Slaveiks OK Alnis-JNSC 2006351 LAT2339
3 Aivis Šiliņš OK Alnis-JNSC 2006352 LAT2053
4 Tomass Andersons OK Alnis-JNSC 2006353 LAT2054
5 Atis Heinols ZVOC-VBSS 1000814 LAT1942
6 Valdemārs Nulle Azimuts OK- Sm BJSS 2021177 LAT2128
7 Visvaldis Lukjanovs Saldus OK 1009272 LAT2564
8 Emīls Vainovskis Saldus OK 1009274 LAT2486


S16
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Austra Zušēvica Kāpa OK/ BJC Laimīte 2006399 LAT2576
2 Elizabete Blūmentāle RSP/Ozons 1110002 LAT2747
3 Dita Elīna Sila Auseklis IK 2008869 LAT2724


V18
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Rihards Staģis Auseklis IK 1995722 LAT2689
2 Ģirts Siliņš Auseklis IK 1603089 LAT2548
3 Kārlis Lukjanovs Saldus OK 1009271 LAT2565


S18
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Linda Nelsone Kāpa OK/ Carnikavas novads 2006394 LAT2774


V20
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Kristaps Bērziņš Taka TOK 920430 LAT1687


S20
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Krista Strautniece OK Alnis-JNSC 2006357 LAT1911


V21E
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Jānis Tamužs Auseklis IK 506978 LAT1145
2 Zigmārs Gailis Auseklis IK 1007355 LAT1780
3 Kaspars Semēvics Auseklis IK 709103 LAT2913
4 Valters Āboliņš Ozons 851219 LAT2063
5 Artjoms Rekuņenko Mežmalas MTB / Madonas BJSS 1006191 LAT1238


S21E
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Laura Vīķe Kāpa OK 2006391 LAT828
2 Mārīte Turka Taka TOK 430540 LAT460
3 Liene Tamuža Auseklis IK 1112814 LAT2814


V21A
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Jevģēnijs Bondins Auseklis IK 980535 LAT3340
2 Mārtiņš Līsmanis Ozons 895495 LAT86
3 Rolands Blumbeks Ozons 1396689 LAT1277
4 Andis Janovs Briksnis SK 201926 LAT1872
5 Edgars Dude Sprīdītis TSK 45788 LAT2179
6 Austris Krastiņš Briksnis SK 895483 LAT2307
7 Ēriks Lebedoks OK KURMIS IR LAT428


S21A
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Aiva Freiberga Ziemeļkurzeme OK īre LAT3424
2 Signe Hokonena A2 201070 LAT2092
3 Lolita Kauķe Briksnis SK 11655 LAT444


V21B
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Igors Timofeičuks Ziemeļkurzeme OK īre
2 Gints Ģērmanis Auseklis IK 7003139 LAT2969
3 Kristaps Kalniņš Auseklis IK īre LAT2880
4 Gatis Puķīte Saulkrasti īre
5 Jānis Gūtmanis Ziemeļkurzeme OK 2008870 LAT3284
6 Māris Stabiņš Azimuts OK- Sm BJSS 1394785 LAT522
7 Edgars Sparāns Ogre OK/SC īre LAT371
8 Raivis Reinsons Auseklis IK 201019 LAT2801


S21B
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Igors Timofeičuks Ziemeļkurzeme OK īre
2 Anda Sproģe individuāli īre
3 Līga Zute-Abizāre individuāli īre
4 Regina Krjukova Ziemeļkurzeme OK īre
5 Ilze Berga Saldus OK 1708807 LAT3145
6 Ieva Krastiņa Indv. 207976


V35
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Mārtiņš Godiņš Azimuts OK- Sm BJSS 896933 LAT2769
2 Uģis Inka CPSS/Meridiāns/Pārgauja 760076 LAT899
3 Jānis Segliņš Sprīdītis TSK 740428 LAT1855
4 Pēteris Hokonens A2 1006147 LAT2085


S35
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Ieva Godiņa Azimuts OK- Sm BJSS 980539 LAT2982
2 Aiga Kalniņa Indv. 207618 LAT2284
3 Ilze Vilks Auseklis IK 896941 LAT2967
4 Irita Puķīte Saulkrasti 2005117 LAT2411


V40
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Alvis Mats Madonas BJSS/OK Arona 1391670 LAT3044
2 Uvis Soika Ozons 503727 LAT1984
3 Oskars Zērnis Saldus OK 1301740 LAT151
4 Andris Kikusts Indv. 201957
5 Valdis Lepiksons Auseklis IK 207681 LAT2034
6 Alvis Lepiksons Auseklis IK 503743 LAT2033
7 Arnis Grasis Auseklis IK 700522 LAT2379
8 Aigars Leiboms CPSS/Meridiāns/Pārgauja 207673 LAT703
9 Valters Kaminskis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 503707 LAT2132


S40
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Farenfield Erminia 64323
2 Inta Mihailova Auseklis IK 640806 LAT46
3 Ilze Skangale Burkānciems OK 2021210 LAT1300
4 Maira Zērne Saldus OK 1301719 LAT418
5 Jana Lepiksone Auseklis IK 2021187 LAT171
6 Līga Blanka Kāpa OK 7000124 LAT2441
7 Indra Segliņa Sprīdītis TSK 700516 LAT1856
8 Baiba Smila Mona OK 2005301 LAT180
9 Līga Virbule Taka TOK 920429 LAT1420


V45
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Farenfield Martin 419078
2 Hillar Nikkari Indv. 305117
3 Aare Abel Indv. 227558
4 Kalvis Bricis Indv. 2006300 LAT2283
5 Aivars Mihailovs Auseklis IK 880223 LAT45
6 Valdis Kokorišs Mona OK 503717 LAT291
7 Aldis Rancans Ziemeļkurzeme OK 2005128 LAT2616
8 Ģirts Zīlišķis Mona OK 503711 LAT1999


S45
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Riina Laev Auseklis IK 351679 LAT3456
2 Ingūna Čākure OK Alnis-JNSC 1302644 LAT128
3 Mudīte Šteina Saldus OK 2045381 LAT1202
4 Baiba Ozola Mona OK 503725 LAT308
5 Inta Poriķe OK Alnis-JNSC 1006148 LAT2570


V50
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Ģirts Mamis Mona OK 503750 LAT1107
2 Urmas Laev Auseklis IK 351674 LAT3457
3 Harijs Lācars SILVA COK 2005122 LAT2160
4 Pēteris Zariņš Mona OK 207679 LAT293
5 Agris Pavlovskis OK Alnis-JNSC 2021261
6 Ainārs Gailis Auseklis IK 2012447 LAT1781
7 Guntars Jansons Burkānciems OK 2049492 LAT167
8 Ivars Pucens Mona OK 503731 LAT1904
9 Guntis Dude Sprīdītis TSK 2036460 LAT642
10 Jānis Nāgelis Mona OK 503737 LAT858
11 Ivanas Ziaziulia Saule OK 501156
12 Uldis Pekuss Mona OK 1006175 LAT2550
13 Algimantas Rudis Saulė ok 1390122
14 Sandris Lācis Mona OK 888958 LAT856


S50
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Silvija Penkule Saldus OK 1600448 LAT2498
2 Odeta Turka Taka TOK 430539 LAT457
3 Daina Gredzena Saldus OK 1600451 LAT399
4 Iveta Holcmane Ogre OK/SC 2011767 LAT358


V55
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Māris Penkulis Saldus OK 1600447 LAT2497
2 Jānis Turks Taka TOK 430541 LAT458
3 Jurgis Karnavicius Saule OK 2043090
4 Rolands Laveiķis Kāpa OK/ Carnikavas novads 201098 LAT581


S55
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Tamāra Kosmačeva Kāpa OK/ Carnikavas novads 2006401 LAT192
2 Izolde Jumare Indv. 201138
3 Andra Melbārde Seniors 200214 LAT1993
4 Liene Buša OK Alnis-JNSC 533110 LAT2335
5 Velga Buša Mona OK 1006168 LAT310


V60
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Andris Tauvens Ozons 980531 LAT891
2 Andris Tauvens Ozons 980531 LAT891
3 Volli Kukk Kāpa OK 201049 LAT216
4 Rimantas Cicenas Labirintas OK 303362


S60
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Māra Bolšteina OK Alnis-JNSC 1302622 LAT530
2 Ruta Kukka Kāpa OK 7000122 LAT217
3 Inese Vēciņa Ziemeļkurzeme OK 200785 LAT2241


V65
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Pēteris Novikovs Kāpa OK 2005112 LAT589
2 Jurijs Oļeiņiks Ziemeļkurzeme OK 2008886 LAT1625
3 Vilis Dubrovskis Seniors 207607 LAT1143
4 Zvirgzds Juris Seniors 201116 LAT797


S65
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Vaira Černiševa Ziemeļkurzeme OK 200704 LAT597
2 Māra Plaude NSB Liepava 245778 LAT2231


V70
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Vadims Černiševs Ziemeļkurzeme OK 2008879 LAT596
2 Arvīds Teteris Taka TOK 200347 LAT2115


S70
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Vadims Černiševs Ziemeļkurzeme OK 2008879 LAT596
2 Velta Zjatkova OK Alnis-JNSC 1302646 LAT528
3 Marga Jēkabsone SILVA 2300824 LAT2154
4 Vija Lauva SILVA 297604 LAT2155
5 Zvirgzde Jūlija Seniors 201164 LAT1103
6 Ilze Bruce Saldus OK 2015696 LAT386
7 Daila Mankusa Saldus OK 207998 LAT1213


V75
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Jānis Pommers Taka TOK 201943 LAT461
2 Ojārs Leikarts Taka TOK 430550
3 Juris Mārtiņš Leikarts Ceļuprojekts 201036 LAT2534
4 Jānis Ozols Indv. 2021233 LAT3025
5 Laimonis Tone Saldus OK 2015693 LAT1228


S75
Nr. Vārds Uzvārds Klubs SI karte ODB 1. diena 2. diena
1 Raisa Mazzariņa Seniors 230747 LAT591


TPK ARHĪVS
MŪS ATBALSTA