Krišjānis.
Elfa,
Elvita,
Aivita,
ŠODIEN PĒRK TORTI:

E-pasts:

Parole:

sdsdsdsd

JAUNUMI
PASAULES ORIENTĒŠANĀS DIENA
Pievienots: 21 May 2018 || Pievienoja: andronkuls || Komentāri: 0 || Bookmark and Share
http://worldorienteeringday.com/

Jau par tradīciju ir kļuvusi, kad katru gadu, maija mēnesī starptautiskā orientēšanās federācija izsludina PASAULES ORIENTĒŠANĀS DIENU, kur tiek reģistrēti jebkura līmeņa orientēšanās sporta pasākumi(pat pagalma iekšējās sacensības) uz visas planētas ar mērķi jebkuram iedzīvotājam sniegt plašāku atpazīstamību par šo videi draudzīgo, tautai veselīgo un jaunatnei lietderīgo sporta veidu.
Tāpēc starptautiskā orientēšanās federācija aicina visas nacionālās federācijas, pašvaldību sporta organizācijas, klubus un īpaši skolēnu vietējās skolās informēt un nodrošināt iespējas piedalīties savās, vietējās tautas sacensībās, kuras norisinās darba dienu pēcpusdienā.
2017. gada PASAULES ORIENTĒŠANĀS DIENĀ, salīdzinot ar 2016. gadu, Ginesa rekords tika uzlabots vairāk, kā par 35000 dalībniekiem un uz visas planētas, no mazuļa līdz sirmgalvim, dažādu garumu distancēs devās 288000 zaļā stadiona cienītāju.
2018. gadā no 23. maija līdz 29. maijam ieskaitot, jebkura līmeņa  (pat sētas mači)orientēšanās pasākumi tiks uzskatīti par pasaules orientēšanās dienas ieskaites sacensībām.
Tāpēc pēc sacensībām gan rezultātus, gan kartes, gan fotogrāfijas, video u.c. materiālus vajag nosūtīt šī projekta koordinatoram Göran Andersson uz E-pasta adresi:byorienteering@gmail.com un arī projekta menedžerim Jenny Nilsson uz E-pasta adresi:jenny.nilsson@orienteering.org
Tāpēc no 23.maija līdz 29.maijam ieskaitot, attiecīgās dienas pēcpusdienā, izslēdz datoru un dodies uz tautas orientēšanās sacensībām un tu kļūsi par jauna Ginesa rekorda uzstādīšanas dalībnieku.
Ziņas par tautas sacensībām Ziemeļkurzemē, laiku un vietu uzzināsi šajā lapā:
https://okzk.lv/
Par tautas sacensībām KATRU DIENU VISĀ LATVIJĀ jeb citos Latvijas platuma grādos uzzināsi šajā lapā:
https://lof.lv/kur-orienteties-latvija
Jānis Bergs
(daudzo amatu pildītājs orientēšanās sacensībās)
Pievieno savu komentāru:
Vārds:
E-pasts:(nav obligāts)
Links:(nav obligāts)
Komentārs:
Smaidiņi:
smile wink wassat tongue laughing cool sad angry crying thumb