Līva.
Andra,
Līvija,
ŠODIEN PĒRK TORTI:

E-pasts:

Parole:

sdsdsdsd

JAUNUMI
Vai Tu pazīsti Talsus?
Pievienots: 26 Jun 2018 || Pievienoja: andronkuls || Komentāri: 0 || Bookmark and Share


Nu jau tradicionāli, arī šogad, Talsu pilsētas svētku laikā, norisināsies orientēšanās piedzīvojums "Vai pazīsti Talsus?".
Svētdien, 1. jūlijā gaidīsim jūs starta vietā - Talsu tautas nama Radošajā sētā, lai 11:00 dotos distancē pārvarēt organizatoru sagādātos pārbaudījumus.
Iepriekšējo gadu piedzīvojumos dalībnieki ir viesojušies "Burkā kundzes buduārā uz pusdienām sveču gaismā", apmaldījušies īstā orientēšanās labirintā, "izpirkuši grēkus", iemēģinājuši "vasaras biatlonu", pārbaudījuši savas kurzemnieku valodas zināšanas un pievarējuši daudzus citus aizraujošus pārbaudījumus.

Arī šogad organizatori būs parūpējušies par to, lai šīs divas stundas distancē dalībniekiem būtu, iespējams, aizraujošākās 1. jūlijā. ;)  
Pačukstēsim, ka šogad būs nedaudz mainīts sacensību formāts, ļaujot dalībniekiem biežāk atgriezties sacensību centrā, tādējādi padarot sacensības vēl atraktīvākas.
Dalībnieku  komandas sacentīsies jauniešu, ģimeņu un pieaugušo grupās un uzvarētājus gaidīs balvas no apgāda Jāņa Sēta un veikala AiVi.  
Lai piedalītos sacensībās, iepriekšēja orientēšanās pieredze nav nepieciešama.

Sacensību nolikums lasāms šeit -  http://www.tautasnams.lv/tautasnams/wp-content/uploads/2018/06/Nolikums-1.pdf

Neaizmirsti pieteikt savu komandu orientēšanās piedzīvojumam līdz 29. jūnija 24:00, pieteikšanās forma atrodama šeit - https://ej.uz/Vai_Pazisti_Talsus
Pieteikties iespējams arī zvanot pa tālruņa nr. 26549420 vai rakstot epasta vēstuli uz andris.leja@talsi.lv

Piedalies, būs jautri!
Pievieno savu komentāru:
Vārds:
E-pasts:(nav obligāts)
Links:(nav obligāts)
Komentārs:
Smaidiņi:
smile wink wassat tongue laughing cool sad angry crying thumb