Oskars.
Ritvars,
Anvars,
ŠODIEN PĒRK TORTI:

E-pasts:

Parole:

sdsdsdsd

O-POLIGONI
QR Poligons Talsos.
 
Visā Talsu teritorijā izvietoti 27 kontrolpunkti (neliela lapiņa ar numuru un QR kodu). Kurus no tiem apmeklēt un kādā ātrumā, katrs var izvēlēties pats. Lai apmeklētu visus kontrolpunktus, jārēķinās ar veiktiem 13-14km. Katram kontrolpunktiem ir vērtība. To norāda kontrolpunkta numura pirmais cipars (piemēram, 31 KP- vērtība 3, 57 – 5, 71 – 7 punkti). Apmeklējot visus kontrolpunktus - maksimāla punktu summa ir 122. Kontrollaiks ir 120 minūtes.
Atzīmēties kontrolpunktos var izmantojot mobilo aplikāciju "Qrenteerings". Aplikācijas izmantošanas pamācība un reģistrēšanas forma pieejama šeit: https://rogaining.lv/qrevents/qrpols/poligoni.htm
Starts un finišs atrodas pie Talsu Sporta nama ieejas durvīm (Kareivju iela 14), bet startēt un finišēt iespējams no jebkuras vietas, izmantojot Starta un finiša kodus:

Orientēšanās poligona karte bezmaksas izdrukai:  [kartes lejupielāde] (A4)
Rezultātus var apskatīt: šeit
Kontakti: Aigars t.27037985, aigars@lof.lv

Ventspils piedzīvojumu parka poligons.

Piedzīvojumu parkā izveidots orientēšanās poligons ar trim dažādām distancēm: pastaigu taku ar marķējumiem, iesācēju orientēšanās distance un orientēšanās distance lietpratējiem. Takas sākas Piedzīvojumu parka meža teritorijā un vijas līdz pat piejūras kāpu zonai. Tās paredzētas gan mierīgai atpūtai dabā ar ģimeni, gan sportistiem un sacensībām. Pirms došanās tresē, servisa ēkā iespējams nopirkt vienu no trim distances kartēm un iznomāt hronometru. Tāpat katram klientam tiks sniegta instruktāža par to, kā mežā neapmalīties un atrast speciālos marķējumus.

Cena: karte pastaigu takai un iesācēju trasei - 1 Ls; karte orientēšanās sporta lietpratējiem - 2 Ls; kompasa īre 0,50 Ls par vienu reizi (līdz 8 stundām)

Vairāk info - Piedzīvojumu parka mājaslapā.