| A.Mireckis | 2/37 | 0.99 |
| V.Černiševs | 1/9 | 1 |
| E.Haberkorne-Vimba | 3/18 | 0.94 |
| I.Lapiņa | 3/10 | 0.91 |
| L.E.Lapiņa | 2/2 | 0.61 |
| A.Leja | 3/20 | 0.96 |
| V.Černiševa | 2/4 | 0.94 |
| L.E.Lapiņa | 1/9 | 1 |
| I.Ozoliņa | 3/9 | 0.87 |
| L.E.Lapiņa | 2/5 | 0.82 |
| V.Černiševa | 3/5 | 0.66 |
| A.Leja | 2/7 | 0.89 |
| I.Lapiņa | 1/7 | 1 |
| V.Černiševa | 3/3 | 0.71 |
| V.Černiševs | 3/5 | 0.85 |
| I.Lapiņa | 2/11 | 0.97 |
| A.Krjukova | 2/52 | 0.88 |
| I.Vadone | 1/17 | 1 |
| I.Lapiņa | 1/13 | 1 |
| I.Ozoliņa | 3/13 | 0.9 |
| V.Černiševs, V.Černiševa, J.Oļeiņiks | 2/6 | 0.83 |
| G.Žogla | 2/8 | 0.96 |
| A.Mirecka | 2/3 | 0.56 |
| I.Lapiņa | 1/3 | 1 |
| V.Černiševa | 2/4 | 0.88 |
| V.Černiševs | 3/8 | 0.88 |
| I.Lapiņa | 2/5 | 0.92 |
| M.Vimba | 2/7 | 0.9 |
| A.Mireckis | 3/10 | 0.95 |
| J.Brauns | 3/9 | 0.83 |
| I.Kalniņa | 2/7 | 0.96 |
| R.Krjukova | 3/7 | 0.85 |
| I.Ozoliņa | 2/6 | 0.98 |
| V.Černiševs | 3/10 | 0.81 |
| V.Černiševa | 3/3 | 0.55 |
| J.Vilks | 3/5 | 0.91 |
| L.E.Lapiņa | 1/2 | 1 |
| D.E.Sila | 1/2 | 0.96 |
| A.Krjukova | 2/5 | 0.96 |
| A.Silgals | 3/6 | 0.8 |
| A.Mirecka | 2/4 | 0.99 |
| V.Černiševs | 3/19 | 0.88 |
| I.Lapiņa | 3/29 | 0.92 |
| L.E.Lapiņa | 3/14 | 0.77 |
| A.Leja | 3/46 | 0.97 |
| A.Skrubis, I.Ulmanis | 3/6 | 0.96 |
| I.Lapiņa, A.Ābola | 1/6 | 1 |
| I.Lapiņa, A.Ābola | 1/32 un 1/17 | 1 |
| G.Sils, D.E.Sila | 2/4 | 0.90 |
| A.Mireckis, A.Kalniņš | 1/21 | 1 |
| A.Leja, A.Vārna | 3/21 | 0.90 |
| I.Lapiņa, D.Linde, R.Patkovska | 1/4 | 1 |
| I.Robalde, A.Mirecka | 2/4 | 0.89 |
| I.Kalniņa, L.Pauliņa | 2/5 | 0.68 |
| K.Ēce, Z.Grante, S.Stepiņa | 3/5 | 0.61 |
| E.Haberkorne-Vimba, M.Vimba | 2/12 | 0.83 |
| M.Kilups, I.Ozoliņa | 1/21 | 1 |
| A.Leja, O.Leja | 1/4 | 1 |
| I.Čaklis, L.Vitmane, I.Šleiners | 2/4 | 0.98 |
| G.Sils, D.E.Sila | 3/4 | 0.49 |
| A.Leja, A.Vārna, A.Liepiņa | 3/62 | 0.96 |
| M.Vimba, G.Rubenis | 3/33 | 0.99 |
| A.Leja, O.Leja | 3/16 | 0.94 |




Nē, attālums no starta līdz finišam....Šo bildi komentēja Arvis |
Lidmašīnas?...Šo bildi komentēja Mārtiņš |
Man bija aizdomas, ka tieši šo foto andronkuls izraudzīsies par galerijas titulbildi Šo bildi komentēja Uldis |