JAUNUMI

Rakstīja andronkuls 29 Oct 2009
Andris @ 03 Nov 2009 03:34 pm
Pasakiet taču kāds, kā bija... arī tad ja bija slikti!
gatis @ 03 Nov 2009 03:51 pm
Nu tad klausies ar...
Man jau protams patika jeb skatiet rezultātus.
Bet, ja godīgi, tad tā distances vidusdaļa, manuprāt, bija pārāk dzīvībai bīstama, jo pāris reizes biju tuvu acu izduršanai (lieki teikt, ka tāds nebija mans mērķis braucot uz sacensībām).
Plus vēl visu laiku bija baigais satraukums par to, lai karte neizšķīst (man pēc sacensībām vajag labu karti, lai var ieskenēt un uzlikt pa virsu GPS ceļu).
Manis pēc distances varētu būt arī tehniski sarežģītākas (bet ne fiziski sarežģītākas, jo n-tos kilometrus pa vējgāzi lauzties nu nekāds īstais prieks nav).
Protams, kopumā bija labs. smile
andronkuls @ 03 Nov 2009 04:01 pm
Man liekas ka dzīvajā jau pateicām? smile Kļūdījos pasmagi jau uz pirmo punktu(ilgi ar lukturi nebija skriets). Uz 41. panācu Māri, centos aizmukt, 42. paņēmu no mikropaugura stigas malā. Diezgan ilgi uzkavējos pierakstot info. Te mani Māris panāca 1. reizi. smile uz 49 ilgi nevarēju izlemt pa labi pa lielo ceļu vai "taisni" pa izzūdošo stigu cauri purvam. Tomēr pa labi, no krustojuma caur saknēm cerēju saprast purva malu. nesapratu neko, bet kaut kā veiksmīgi trāpījos virsū punktam. Paķēru vadātājus līdzi, un tie mani kārtīgi piesmēja pie 73 punkta. Kaut kā biju sapratis ka stacijas bez karodziņiem ir tiem 2 saistītajiem punktiem -42 un 79, tāpēc varbūt baigi cieši ar neskatījos, paļaujoties uz atstarotāju. Bet lieki. Šeit Māris mani atkal panāca. Tālāk jautrība turpinājās arī pie 74Kp un daļēji pie 75. Uz76 vienkārši bliezu virzienā, piesējos pie grāvja ar saknēm. Tā kā džungļi bija piegriezušies lūdz aknām, uz 78 apgāju pavisam apkārt - stiga - celiņš - atklātais. Beidzoties purvam atviegloti nopūtos, nu neiet man tādos apvidos. Skrēju baigi mierīgi, droši vien ap pulsu 160. Distance ļoti patika, patika ka bija izmantots gan baltais gan zaļais kartes apvidus. thumb Aizrādījums - izvairīties no šaurajiem leņķiem plānojot distanci, man dažus punktus sākumā izcēla izejošie skrējēji.
I.un M. @ 03 Nov 2009 04:12 pm
Mēs protams esam apmierināti.
thumb
Mēs esam izslāpuši pēc šādām sacensībām,jo Magnēta parkveida meži mūs nesaista.
Pirmā un trešā distance bija priekš mums.Sava adrenalīna deva arī pietiekoši.
Mēs jau nevaram vien sagaidīt nākošās sacensības. thumb
aivars @ 03 Nov 2009 04:41 pm
Naktī vispār ir krietni interesantāk. Un uz atstarotājiem 100% arī vairs nepaļaujos, jo tālumā spīdošie lukturīši arī ir vilinoši. Taču bez atstarotājiem vispār mēs tos zaļumus piemīdītu līdz baltam mežam. Man liekas, ka apgriežot prizmai iekšas uz āru atstarotājus var paslēpt, ja vajag.
Parasti distancē kaut kas dungojas, reizēm galīgi nepiemērots un kaitinošs meldiņš. Šoreiz tas bija kas cits - "130m uz DA no 79". laughing
Jā, ja man būtu 1.distance, man laikam pietrūktu gribasspēka pievarēt tos zaļumus. Jo jau pārgājiens no 74. uz 79. un tālāk uz 81. pacietības mēru izsmēla.
Man jau liekas, ka punktu izcelšana naktī no leņķiem īpaši nav atkarīga. Jokus mīlot, vienreiz pat uz brīdi izslēdzu lukturi, lai nākamais, kas tuvojās, pabrīnās. Bet tur bija pārāk "zaļš", lai varētu aizlavīties. tongue
Bet kopumā mana distance bija pietiekami daudzveidīga un interesanta.
Andris @ 03 Nov 2009 08:43 pm
Nu tad beidzot sagaidīju (uzprasījos) smile !!! Vispirms sākšu ar to, ka nevienam neko sliktu ar savu distanci izdarīt negribēju, mērķis bija radīt distanci (pēc manas saprašanas un visai niecīgās pieredzes distanču plānošanā) kas pēc iespējas vairāk pieredzes jums nestu. Tātad doma bija apmēram tāda - padzenāt jūs pa vieglu (no orientēšanās viedokļa) kalnainu apvidu, lai atslābinaties un pulss paceļas, tad vēl likt domāt par neesošajām prizmām un "130m uz DA no 79" un tad zaļajā gludajā iekšā..., nu un beigās atkal drusku izskrieties pa baltajiem kalniem. Kā tas izdevās - jums spriest. Šķiet visvairāk sašutis ir Gatis, par kādiem n-tajiem kilometriem tu runā? Pavirši piesviedu uz kartes ar lineālu - 2km smile bez tam daudzviet tiem trakajiem zaļumiem varēja smuki apiet apkārt. Par karti, varēju tev iedot galīgi jaunu ar 1. distanci, man 3gb. palika pāri (Aigara, Almanta un rezerves), ja vajag varu ieskenēt un aizsūtīt. Ingūna, Māris un Andronkuls šķiet apmierināti wink Par tiem šaurajiem lenķiem zinu un pamanīju jau pie plānošanas, bet domāju, ka dalībnieku gana maz, lai par to nesatrauktos, taču acīm redzot arī mazos mačiņos tas jāievēro! Citreiz rūpīgāk šo lietu ņemšu vērā.
Andris @ 03 Nov 2009 08:43 pm
Visapmierinātākais iznākot no distances izskatījās Aivars! Jā par tiem atstarotājiem, kad pats skrienu, man ļoti nepatīk KP spīdēšana, gribās jau to rezultātu un lūkojos pēc tā spīdumiņa jau pa gabalu, bet vajadzētu taču punkta rajonā tos sīkumiņus izlasīt un aiziet TIEŠI un KP, atstarotāji šo prieciņu atņem. Nē nu protams jau distancē prieks ieraudzīt KP spīdēšanu, rezultātu taču tas uzlabo, bet mums taču šie skaitās treniņi...! P.S. Jātrenējās mums o-distances gan skriet, gan veidot.
aivars @ 03 Nov 2009 09:36 pm
Bet tā ir vai tā nav, ka KP var "izgriezt uz āru", lai atstarotāji paliek iekšpusē? Man nav neviens pie rokas. Kā tas tumsā izskatās? Dienā tie netraucēs, naktī - vienalga, bet mani interesē, lai tie būtu. Priekš rogaininga... sad

<< Vecāki (1 2 3 4 ) Jaunāki >>

Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Aldonis, Agija
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks