JAUNUMI

Rakstīja andronkuls 20 May 2010
Pateicoties Evai, radās doma īpaši atzīmēt jubilejas 3. gada OKZK piedalīšanos Jukolā. Līdz ar to modes namam "Kāmis, Korvolols un dēli" ir tas gods stādīt priekšā jubilejas kreklu kolekciju "Jukola dark night". Krekli ir vasaras, "tīklauduma", elastīgi. Ir pieejami ar īsām un garām rokām, ar sublimācijas apdruku. Zemāk skatīt piedāvātos variantus, un komentāros nobalsot par patīkamāko, pie reizes izsakot vēlmi to iegādāties(Jukolas skrējējiem tas ir "must have" smile ). Pasūtīts tiks tikai viens variants, varianti nav galējie, var pieņemt kādu par izejas variantu, mainīt, krustot, u.t.t. Cena Ls15 īsrocis, Ls18 garrocis, +pvn. Baigi stiept garumā negribētus, lai līdz Jukolai ir gatavs.

Bildes klikojamas.
6A.variants:
6B.variants:

andronkuls @ 20 May 2010 02:57 pm
Ja apsolās neizmantot "neģēlīgi" laughing tad pieejams arī neoficiāļiem. ;)
Ieva O. @ 20 May 2010 03:02 pm
Man noteikti gribētos kreklu gan ar īsām, gan garām piedurknēm. Bet vai ir iespējams iepriekš uzzināt kaut kādus izmēru parametrus? Ja jau ražo Latvijā, varbūt var pat uzmērīt kādu "paraugkreklu"?
IlzeL @ 20 May 2010 03:29 pm
Jā, pēc pieredzes - būtu labāk dabūt kādu paraugu uzmērīt (lai gan tas arī var nenozīmēt, ka izmērs būs tieši tāds, kā paraugam). Un ja jau Latvijas ražotājs, varbūt der pakontrolēt, vai tiešām taisa tās krāsas, kas pasūtītas. Vienkārši atcerējos stāstus par Monas tērpiem, kas tapa pagājušajā gadā, kad pasūtītie violeti - dzeltenie tika piegādāti kā izteikti rozā - dzelteni. Nezinu, gan vai runa gāja par to pašu piegādātāju, bet uzmanību vajadzētu pievērst, lai ir droši mūsu smuki oranžais.
aivars @ 20 May 2010 03:44 pm
:)
Ak tad ne tikai ar kartēm gadās krāsu gļuki.
Vajag 2 gab. L izmēra.
Ja būs apdruka ar krāsām, nevis ar uzlīmējamo kvazigumiju, tad jau būs OK. Citādi gan 6.numurs tā izskatīsies tikai pirms pirmās skriešanas pa Sukturiem vai Kamparkalnu. Toties tur visos egļu zaros karāsies skaisti lielāki un mazāki rimbuļi. sad
Guntars @ 20 May 2010 03:47 pm
Pārliecinoši - 6 variants. Ir intrese par vairākiem krekliņiem. :))
aivars @ 20 May 2010 03:47 pm
"Sublimācijas druka ir tehnoloģija, kurā ar krāsaino printeri uz papīra tiek izdrukāts attēle un tad tas ar speciālām karstuma presēm tiek uzdrukāts uz dažādiem materiāliem."
Vai tik tas nav tas "Sukturu gredzenošanas" variants? wassat
aivars @ 20 May 2010 03:50 pm
Galu galā - nekas nav mūžīgs. Aizmirsu, ka pirmā reize nebūs Sukturos tongue
andronkuls @ 20 May 2010 03:55 pm
Citata: "Salīdzinoši jauna metode, taču savā ziņā revolucionāra pieeja tradicionālo t-kreklu ražošanā. Lielākais pluss un ieguvums salīdzinot ar ierasto apdruku ir atšķirīga ražošanas secība- vispirms tiek drukāts audums un PĒC tam sašūts T-krekls, tops, kleita utt. Ieguvums- iespējams jebkurš nepārtraukts dizains 360 grādu diapazonā pa visu izstrādājumu. Papildus pluss- mazas tirāžas nesadārdzina izmaksas, jo process ir krietni vairāk digitalizēts. Un galvenais- sublimācijas drukas noturība ir ilgākā no zināmajām." tongue Bet nu es tik par dizainu atbildu, ja nu kas. laughing

<< Vecāki (1 2 3 4 5 6 7 ) Jaunāki >>

Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Laimonis, Laimis, Elvijs, Elva, Elvis
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks