JAUNUMI

Rakstīja andronkuls 20 May 2010
Pateicoties Evai, radās doma īpaši atzīmēt jubilejas 3. gada OKZK piedalīšanos Jukolā. Līdz ar to modes namam "Kāmis, Korvolols un dēli" ir tas gods stādīt priekšā jubilejas kreklu kolekciju "Jukola dark night". Krekli ir vasaras, "tīklauduma", elastīgi. Ir pieejami ar īsām un garām rokām, ar sublimācijas apdruku. Zemāk skatīt piedāvātos variantus, un komentāros nobalsot par patīkamāko, pie reizes izsakot vēlmi to iegādāties(Jukolas skrējējiem tas ir "must have" smile ). Pasūtīts tiks tikai viens variants, varianti nav galējie, var pieņemt kādu par izejas variantu, mainīt, krustot, u.t.t. Cena Ls15 īsrocis, Ls18 garrocis, +pvn. Baigi stiept garumā negribētus, lai līdz Jukolai ir gatavs.

Bildes klikojamas.
6A.variants:
6B.variants:

Andris @ 20 May 2010 10:33 pm
... nu varbūt tomēr 2. variantam oranžos sāniņus, Alvita oranžos sāniņus grib 5. variantam. Nu tātad mums laikam galvenais, lai tie sāniņi oranži un to vidu tad varētu vēl piemeklēt!
Lolita un Viesturs @ 20 May 2010 10:51 pm
Mums ļoti patīk jūsu tagadējie krekli- mūsuprāt, izceļas uz citu Latvijas klubu fona. Par jaunajiem runājot- laikam 6. variants ir tas, kuram mēs dotu priekšroku. Pasūtīsim ar garām piedurknēm krekliņus.
gatis @ 20 May 2010 11:04 pm
6. un 7.variantam uz muguras ir JUKOLA 2010, kas principā nozīmē, ka šie varianti vairāk būtu paredzēti Jukolas skrējējiem?
Mārtiņš @ 20 May 2010 11:06 pm
O, sakarā ar šo ir vairāki secinājumi - atziņas:
1) lai piesaistītu jaunus biedrus - atliek tikai uztaisīt jaunu kreklu dizainu;
2) iepirkšanās saliedē un motivē:
3) orientieristiem patīk gaumīgi saģērbties, tas nozīmē, ka gribas kādam atrādīties - stafetēm un sprintam pilsētā ir nākotne;
Tā visa rezultātā - jātaisa sprints lielveikalā, ar iespēju distances beigās nopirkt jaunus kreklus un sapucēties thumb
Tagad būtu vietā laiks atgādināt, ka Jukola jau pēc mēneša, un tikpat sparīgi vajadzētu sākt apspriest etapu secību, lukturus, taktikas, komandu mērķus un uzstādījumus.
Mārtiņš @ 20 May 2010 11:10 pm
un jā - aizvien 6. ar visu etiķi. Kāmis un korvalols var būt kā reklāmas baneri priekšā.
andronkuls @ 21 May 2010 09:47 am
Dažas atbildes:
1. Jukola 2010 uz krekla ir ar domu atzīmēt ka tie ir tipa jubilejas krekli - 3. gads Jukolā, un vēl ar 4 komandām. thumb Un krekli tapa ar domu 1. kārt uzpucēties Jukolai.
2. Es jau sen saku ka tikai sprintam ir nākotne no OS disciplīnām, paskatoties kas notiek mežos. wink
3. "Stipri kā etiķis" ir, manuprāt, vnk ģeniāls Imanta teiciens kā reiz par OKZK. Bet, ja kāds līdz pirmdienai var izdomāt labāku saukli - uz priekšu.
4. Vecais krekls netiek atmests, tas ir smuks(sitiens sev pa plecu), izturīgs, u.t.t. vienīgi tas ir padārgs, un tā cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma.
5. Par variantiem es tagad esmu galīgi sajucis, bet laikam paspēlēšos tālāk izejot no 6 varianta ar burkāna sāniem. tongue
6. Ar jaunumiem par Jukolu šodien laikam Aigars nāks klajā.
Mārtiņš @ 21 May 2010 10:32 am
Skatoties uz Jukolu - ierosinu kā (pus)obligātu izsludināt A2 stafeti, lai visi, kas ir komandās (4) sajūt stafetes garšu. Īpaši skatoties uz puikiem un meitenēm, kas šogad stafetēs nav atrādījušies.
Andris @ 21 May 2010 10:42 am
Sauklis ir pat ļoti OK, bet ko lai ar to etiķi dara savos vājuma brīžos!? crying

<< Vecāki (1 2 3 4 5 6 7 ) Jaunāki >>

Vārds:
E-mails vai mājaslapa: (nav obligāts)

Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying thumb 

Ierakstiet šo kodu:
Security| Aizmirst mani


nākamās sacensības

sacensību kalendārs
aktuāli
poligons
šodien pērk torti
Laimonis, Laimis, Elvijs, Elva, Elvis
statistika
atbalstītāji
TNF
LVM
Talsu rajona padome
Dundaga
Ieroci
Vizbulites
Ventspils
Piedzivojumu Parks